Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Solidne tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe mają wyjątkowe właściwości, umożliwiające uzyskanie idealnych rezultatów. Udostępnione tynki akrylowe można bez problem nakładać. Tynk powstały na podstawie nowoczesnych technik nadaje się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od ułożenia podłoża. Dodatkowo ten rodzaj tynku idealnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Podany wyrób to spójny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na witrynie www.

Jeśli kupujący mają takie życzenie, mogą zostać wykonane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje pewność, że abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że ze wsparciem danej firmy da się to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kg. Kupujący interesujący jego kupnem mogą zapoznać się z prezentacją na stronie internetowej. Do ich wglądu pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W wypadku jakichkolwiek zapytań można kontaktować się z obsługą klienta. Ze względu na prędkość i łatwość aplikacji, tynk akrylowy wykorzystuje się nad wyraz często. Opłaca się zdecydować na taki określony preparat, żeby mieć gwarancję imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może zostać nałożony w każdych okolicznościach.

Warto też przeczytać