Wczasy w Mechelinkach jako propozycja udanego wypoczynku nad polskim morzem

Wczasy w Mechelinkach to propozycja doskonałego odpoczynku nad Morzem Bałtyckim. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zagwarantowany, jeżeli rezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko między drogą do Gdyni i Redy. Niewielki kurort w pobliżu większych miejscowości to najlepszy kompromis dla dużej liczby turystów.

W pięknej miejscowości można na plaży oglądać kaszubskie kutry rybackie. Opłaca się również odwiedzić Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miasteczku można znaleźć wiele obiektów gastronomicznych. Apartament Mechelinki usytuowany przy ulicy Regatowej, nad samym morzem. Odległość do plaży z pięknym molo to jedynie cztery minuty. W miejscowości takiej można zobaczyć Torpedownię, a więc zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Opłaca się także odwiedzić punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co istotne, Mechelinki można zarezerwować nie tylko w trakcie sezonu, lecz w ciągu całego roku. Można więc tutaj spędzić Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok, ferie albo najzwyczajniej cieszyć się jodem w ciągu całego roku. Ekskluzywny apartament będzie nadawać się zarówno na krótkie, jak i długie pobyty, gdyż jest wszechstronnie urządzony. Na witrynie www umieszczony jest szczegółowy opis wszystkich atrakcji w Trójmieście i opcje spędzenia wolnych chwil.

Więcej wiadomości udzielą właściciele apartamentu. Dane kontaktowe to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta jest miejscem zalecanym przez gości. Miejsce to rekomendowane jest dla większej liczby osób, ze względu na to, że może tutaj mieszkać nawet sześć osób. To  dobra alternatywa dla osób, które nie chcą spędzać urlopu w większych miejscowościach wypoczynkowych. Dobrze będzie się tym sugerować, gdy ma się wprost takie oczekiwania.